Gia Marie Carangi

19. května 2008 v 18:29 |  Zajímavé osobnosti
Gia se narodila 29. ledna 1960 ve Philadelphii, v Pennsylvanii, kam chodila i do školy . Vystudovala Abraham Lincoln High School. Její matka Kathleen Adams Carangi opustila celou rodinu když bylo Gie jedenáct let. Později Gia pomáhala v bistru svého otce, Josepha Carangi, ale nakonec utekla do New Yorku, kde rozjela dráhu supermodelky.

Měla ještě dva bratry, Michaela a Joea Carangi. Gia, která se nikdy netajila svou lesbickou orientací měla také velmi pozitivní vztah k drogám. Ke klasickému kouření cigaret postupně přibývala marihuanna, LSD, kokain a nakonec heroin, který se jí stal osudným, když se nakazila od použité jehly.

Zemřela na AIDS 18. listopadu 1986 v Hahnemann University Hospital ve Philadelphii. Její pozůstatky jsou pohřbeny v Sunset Memorial Park, Feasterville v Pennsylvanii.
Gia je vlastně holka, která byla moc hezká, aby se na ni zapomnělo, ale moc dobrých rozhodnutí v životě neudělala. Asi byla moc svobodomyslná, aby žila normální život. No, nic obdivuhodného na ní zrovna není (snad jen vzhled), ale je zajímavá osobnost.
Pár jejích fotek sesbíraných různě po internetu:
Gia Marie Carangi
No, pěkná rozhodně byla
Gia Marie Carangi
Gia Marie Carangi
Tady bych ji nepoznala
Gia Marie Carangi
Gia Marie Carangi
Gia Marie Carangi
Gia Marie Carangi
Tahle fotka se povedla
Gia Marie Carangi
Trošku deprimující....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama