Září 2008

Omluva

26. září 2008 v 17:18 About me
Omlouvám se, že nic nepřibývá, ale podělala se nám myš a je velice nepraktické ovládatcomp jenom klávesnicí :) Nemám nervy něco hledat a už vůbec ne to potom složitě dostávat na blog. Takže ještě jednou sorry a hned jak to bude zase v pořádku, přidám sem asi milion vymyšlených článků :D (taky se omlouvám Sefielovi a juliette, že nepíšu komenty, alle opravdu je to strašně složité)

Pink- Stupid Girls aneb má teorie o zničení světa

22. září 2008 v 16:22 About me
Úžasná písnička!! To video naprosto vystihuje situaci, která se právě odehrává ve vyšších Holywooských kruzích.
Teď vám chci představit mou nejnovější teorii o zničení světa: takže, instinktivní ukazatel atraktivity ženy byly zdravé zuby husté vlasy a široké boky. Dnes se lidé poněkud přeorientovali na ty vychrtlinky což ale musí vést až k zániku světa!! Muži jako zmanipulovaní dacani si vybírají nevhodné ženy na páření, tedy ty podle novodobých kritérií, a na ocet zůstávají ty nejplodnější. Čili Alfa samec není schopen si vybrat samici podle správných znaků, což by teoreticky mohlo vést ke zničení světa
Tím teď nechci říct, že hubené holky by neměl mít nikdo rád a taky žádnýho kluka nekritizuju, za to, co se mu líbí, ale tahle moda začíná být docela nebezpečná (viz anorexie)
Jestli vám to video nefunguje, TADY ho máte :)

Co je na tobě hezkého podle měsíce narození? (blbost)

22. září 2008 v 16:01 Zajímavosti
Prostě blbina, ale jestli se někdo doopravsy nudí...
Leden-vlasy,oči
Únor-nos,uši
Březen-všechno
Duben-krk,chodidla
Květen-tělo,ramena
Červen-víčka,obličej
Červenec-řasy,ruce
Srpen-rty,obočí
Září-nohy,ústa
Říjen-zadek,prsa
Listopad-oči,záda
Prosinec-rty,obličej
Já moc hezké ruce nemám...... ani řasy :D zajímalo by mě, jestli to na někoho sedí :D

Bartovy hlášky II. díl

22. září 2008 v 15:29 Filmy/Seriály
- Už nikdy nebudu předstírat vzteklinu - Plivání nepatří do svobody projevu - Už nikdy nebudu předstírat vzteklinu - Výbušniny a škola se neslučují - Už nikdy nebudu vrzat křídou - Už nikdy nebudu odcházed od nedoko... (nčené práce) - Bartovy peníze nejsou zákonným platidlem - Už nikdy nebudu předstírat vzteklinu - Spoďáry se mají nosit ve spod - Vánoční besídka není hnusná - Už nikdy nebudu učit citově labilní děti - Už nikdy nebudu řezat do lavice - Už nikdy nebudu nikoho plácat po zadku - Už nikdy nebudu mířit na hlavu - Už nidky nebudu zvracet, když mi nebude špatně - Už nikdy nepolezu bez zaklepáni do sborovny - Už nikdy nebudu provádět protipožární cvičení - Humorné zvuky nejsou humorné - Už nikdy nebudu roztáčet želvu - Už nikdy nebudu nikoho tahat za podprdu - Už nikdy nebudu předstírat infarkt

Bartovy hlášky na tabuli :D I. díl

22. září 2008 v 15:12 Filmy/Seriály
- Už nikdy nebudu spolužáky navádět, aby létali - Dehet není na hraní - Už nikdy nebudu xeroxovat svuj zadek - Už nikdy si nebudu se spolužáky měnit kalhoty - Nejsem dvaatřicetiletá žena - Už nikdy nebudu vyplazovat jazyk - Už nikdy nebudu jezdit autem pana ředitele - Už nikdy nebudu vyžadovat falešnou solidaritu - Už nikdy nebudu prodávat školní majetek - Už nikdy nebudu používat zkratky - Se svými názory to daleko nedotáhnu - Už nikdy nebudu ve třídě pšoukat - Už nikdy nebudu při zpěvu hymny krákorat - Už nikdy nebudu prodávat pozemky na Floridě - Už nikdy nebudu prodávat školní majetek - Už nikdy nebudu natírat vradla kolomazí - Už nikdy nebudu hřešit na ústavu spojených států - Už nikdy nebudu dělat nic špatně
- Už nikdy se nebudu vytahovat - Už nikdy nebudu spát v době vyučování
Bart je prostě nej!!
Ty hlášky se dají v pohodě najít ze všech sérií, tak je rozdělím na díly :)

Jak se k sobě hodí Simíci podle znamení?

20. září 2008 v 15:37 The Sims 2
Když si v The Sims 2 vybíráte partnera, myslete na to, v jakém je znamení, to je totiž dost důležitý :D
BeranPřitahujeBlíženci, Býk
OdpuzujeRak, Váhy
BýkPřitahujeBeran, Váhy
OdpuzujePanna, Rak
BlíženciPřitahujeRyby, Panna
OdpuzujeKozoroh, Beran
RakPřitahujeBýk, Štír
OdpuzujeBlíženci, Beran
LevPřitahujeStřelec, Rak
OdpuzujeKozoroh, Blíženci
PannaPřitahujeVodnář, Střelec
OdpuzujeLev, Blíženci
VáhyPřitahujePana, Rak
OdpuzujeRyby, Štír
ŠtírPřitahujeRyby, Lev
OdpuzujeVáhy, Vodnář
StřelecPřitahujeRyby, Kozoroh
OdpuzujeLev, Blíženci
KozorohPřitahujeVodnář, Býk
OdpuzujeLev, Blíženci
VodnářPřitahujeKozoroh, Střelec
OdpuzujeŠtír, Panna
RybyPřitahujeŠtír, Blíženci
OdpuzujeLev, BeranZdroj

4. video- právo na hru

20. září 2008 v 12:03 Lidská práva
Moc hezky natočené video

Další shoot Penelope Cruz

20. září 2008 v 11:57 Celebrity
Tenhle se mi hrozně líbí. Jednoduchý, barevný, prostě povedenej

Kdybych byla...

19. září 2008 v 22:31 About me
Další z těch nudných řetězáků (bo jak se to jmenuje), které nikoho nezajímají, ale protože nemám co dělat, tak jsem si jeden vyplnila a dala na blog. Je v článku jestli se někdo smrtelně nudí......

Nadpřirozeno. Ano či ne?

19. září 2008 v 22:00 Zajímavosti
Více než polovina Američanů - 55 procent - si myslí, že nad nimi "ochrannou ruku" drží anděl strážný. Vyplývá to z průzkumu Baylorovy univerzity v Texasu, o kterém na svých internetových stránkách informuje americký list The Washington Times.
19. 9. 2008 19:16 - WASHINGTON
Každý pátý dotázaný uvedl, že slyšel, jak k němu mluví Bůh. Čtvrtina respondentů byla podle svého tvrzení svědkem zázračného uzdravení a 16 procent ho prý zažilo na "vlastní kůži".
Průzkum, kterého se zúčastnilo téměř 1650 dospělých, obsahoval 350 otázek týkajících se vztahu k náboženství a náboženských zvyků. Podle jeho autorů ukázal, že významná většina lidí věří v nadpřirozené síly.
"Mystické zkušenosti jsou rozšířené," konstatuje Rodney Stark, zástupce vedoucího institutu pro výzkum náboženství. "Spíš bych odhadoval 15 procent místo 55," poznamenal k tomu, kolik lidí uvedlo, že věří ve strážné anděly.
Průzkum ukázal, že o existenci UFO, domů, kde straší, a podobných jevů jsou přesvědčeni spíše lidé mající k náboženství liberální vztah než konzervativci.
Docela zajímavý průzkum, objevil se na novinky.cz, tak mě napadlo, věříte v nadpřirozeno? Podle mě jsou duchové, UFOni, andělé a spol totální bláboly a všechno se dá vysvětlit logicky. Zas tak cynická jako dr. House ale nejsem (ikdyž s ním souhlasím, co se týče Boha) a chápu lidi co v nadpřirozené věci věří :)
I tak jsou tyhle věci mooc zajímavé, přesto, že v ně nevěřím. A co vy?

Moc pěkná písnička z Mamma Mia!

18. září 2008 v 15:40 Filmy/Seriály
Tak když už mi jdou ty videa, tak začínám být posedlá a dám sem jednu moc hezkou od Abby, ale v provedení herců z Mamma mia!
Moc se mi líbí pořád si to pouštím, ikdyž nejsem romantický typ a tenhle typ písniček mi obvykle leze na nervy, tak tuhle mám ráda :-)

Pokažené scény z Přátel a Smallvillu

18. září 2008 v 15:31 Filmy/Seriály
Přátelé jsou opravdu extra vtipní ani u toho nemusíte umět anglicky, ale u Smallvillu, abyste se opravdu zasmáli, tak byste měli něco rozluštit:) Stejně si to pusťte, je to zábava. Potom sem ještě přidám House a Sběratelé kostí, ovšem tohle je top:D
Přátelé, výběr z toho nejlepšího
A ještě Smallville:
V tom druhým videu jsou nějaký scény stejný, ale máte tam i něco navíc :)
b.t.w. ty videa už mi zázrakem zase jsou (očividně) :D:D

Prostě fakta :-D

17. září 2008 v 16:03 Zajímavosti
Kdybyste vědecky objasnili některé fráze, zjistíte tohle:
LÁSKA HORY PŘENÁŠÍ → Kinetická energie eroticky motivovaného bilaterálního, zpravidla heterosexuálního vztahu, může být použita k transferu vysokých geologických útvarů.
KOLIK ŘEČÍ ZNÁŠ, TOLIKRÁT JSI ČLOVĚKEM → Číslo, jímž můžeš vyjádřit svou lingvistickou potenci, se rovná číslu, jímž znásobuješ své ego.
MRTVÍ PRD VÍ → Informační kapacita jedince po sistaci srdeční činnosti je rovna plynovým zplodinám jeho metabolismu
Přečtěte si to ještě jednou a pomaleji a zjistíte, že to dává smysl :D :D
Zdroj textu (stejně ho sem dávám, přestože je tohle na každém druhém blogu) a ten obrázek má reklamu v rohu :)

Novy design

16. září 2008 v 18:35 About me
Opět, jsem se ho rozhodla změnit, doufám, že se líbí :)
Zase jedu na stejném principu, žádné přeplácané záhlaví a 2 barvy. Na příště už vymyslím něco víc, ale tohle je takový neutrální ne? Neni to přeplácaný, ani přehnaně hezký, ale postačí :-)

Pravá tvář prezdenta Bushe

16. září 2008 v 18:06 Zajímavosti
Nemají od sebe moc daleko :D Vypadá jako starý Voldemortův strýček :D :D

Sexy pistols

16. září 2008 v 17:43 Filmy/Seriály
Řidkej film, žádná oscarovka, ale opravdu jsem se pobavila přesto, že jsem heterosexuální žena :-D Navíc mám ráda (skoro nejvíc) Penelope Cruz i Salmu Hayek
Sexi Pistols
Bandidas

Akční / Komedie / Krimi / Western
Francie / Mexiko / USA, 2006, 96 min

Režie: Espen Sandberg, Joachim Roenning
Hrají: Penélope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn, Sam Shepard, Dwight Yoakam, Audra Blaser, Joseph D. Reitman, Ernesto Gómez Cruz, Edgar Vivar
1880. Drsný zákon Dalekého Západu nešetří ani Mexiko. Sara, dcera bohatého bankéře, a Maria, holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust. Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Tyto dvě krásné odsouzenkyně si ho podrobí. Jackson a jeho lidé se začínají obávat koltů těch, kterým již celá země říká BANDIDAS (oficiální text distributora)
Pro fotky a zajímavosti si otevřete článek

Filmová klišé 2. díl

14. září 2008 v 20:22 Filmy/Seriály
A je tu druhý díl :-)

Filmová klišé 1. díl

14. září 2008 v 20:16 Filmy/Seriály
Velice vtipně zpracovaná filmová klišé Určitě přečíst!!!!!!!!! Je to strašně dlouhé, tak jsem musela dělit na 2 díly.

Jsem zpátky :-)

14. září 2008 v 19:09 About me
Město pohádky bylo super, později přidám fota a nějaký článek:)

Opět odjíždím

12. září 2008 v 12:12 About me
Zase odjíždím do Jičína (s foťákem, takže tu budou praštěný fotky:D) Nic jsem bohužel nepřipravila, ale jsou to jenom 2 dny :-) Takže se mějte