Říjen 2008

Diplomy od Stefaniela

31. října 2008 v 18:58 About me
Díky :)

Svět Disney očima Annie Leibovitz

31. října 2008 v 18:50 Celebrity
Naprosto cool fotky!!! Annie Lebovitz je jednou z nejslavnějších fotografek (což naprosto dokazují ty tuny celebrit co se mohly přetrhnout, aby jí pozovaly :D) a teď o ní vyšel i film, který myslím, natočila její sestra. Rozhodně se na fotky koukněte!!
Meč v kameni- Roger Federer

50 způsobů jak vyděsit lidi v počítačovně :D

30. října 2008 v 20:56 Zajímavosti
1. Zalogujte se, pockejte par sekund, pak nasadte vydeseny pohled a zakricte: "Proboha! Nasli me!" a uprchnete.
2. Nekontrolovane se smejte asi 3 minuty, pak nahle prestante a podezirave se podivejte na kazdeho, kdo se diva na vas.
3. Kdyz je vas pocitac vypnuty, stezujte si sluzbe, ze nemuzete tu zatracenou vec primet, aby pracovala. Pote, co sluzba pocitac zapne, pockejte 5 minut, znovu jej vypnete a opakujte proces dobrou pulhodinku.
4. Piste prerusovane, casto zastavujice se a zlostne pohlizejice na osobu vedle vas.
5. Drive nez je kdokoliv na studovne, spojte kazdy pocitac s jinou obrazovkou, nez ktera k nemu patri.
6. Napiste si program, ktery hraje pruvodni skladbu ke "Smoulum" a hrajte ho znovu a znovu na nejvyssi moznou hlasitost.
7. Chvili pracujte normalne. Najednou vypadejte zmatene, podeseni necim na obrazovce a zaplazte se pod stul.
8. Zeptejte se osoby vedle vas, jestli nevi, jak se napichnout do prisne tajnych souboru Pentagonu.
9. Posilejte interaktivni zpravy (send) lidem, ktere neznate.
10. Ucinte malou ritualni obet pocitaci, predtim nez jej zapnete.
11. Prineste si retezovou pilu, ale nepouzijte ji. Jestlize se vas nekdo zepta, na co to mate, reknete tajemne: "Jenom kdyby nahodou..."
12. Piste chvili na VAXu. Nahle zacnete proklinat po 3 minuty vsechno spatne kolem ve vasem zivote. Pak prestante a pokracujte v psani.
13. Vstupte do studovny, svleknete se a zacnete se divat na ostatni, jako by se zblaznili, zatimco sami pisete.
14. Zapalte si svicky do pentagramu kolem vaseho terminalu nez zacnete.
15. Ptejte se kolem, zda nekdo nema rezervni disketu. Nabizejte dva dolary. Proste, dokud nekdo nebude souhlasit. Pak vytahnete svou vlastni a reknete: "Jejda, ja zapomnel."
16. Pokazde, kdyz zmacknete Enter a pocitac potrebuje cas na zpracovani, modlete se: "oooprosimoooprosimoooprosimoooprosim" a vykriknete "Ano!", jakmile to skonci.
17. Zacnete se libat s osobou u vedlejsiho terminalu (pomuze, kdyz ji znate, ale taky je to skvely zpusob jak se seznamit s novymi kamarady).
18. Dejte si do ust brcko a ruce do kapes. Piste na klavesnici tak, ze mackate klavesy brckem.
19. Sedite-li na otocne zidli, tocte se dokola a prozpevujte si "Lev dnes vecer spi", kdykoliv pocitac potrebuje cas na zpracovani.
20. Nakreslete si obrazek zeny (nebo muze) na kus papiru, prilepte si jej na svuj monitor. Snazte se ji (ho) svadet. Delejte, jako ze vas nenavidi a pak si hlasite stezujte, ze zeny (muzi) nestoji za nic.

Pokračování v článku

Řidká píseň :D

30. října 2008 v 20:46 About me
Kvůli mému chvilkovému (v podstatě je to stálý stav) zatmění mozku, se mi do mysli vryla tato naprosto stupidní píseň z 80. let (to se výrazně projevuje na jejich oblečení). Je to asi z nějakýho teen seriálu nebo co.... Poslouchali jsem to při ájině já na to nějak zapomněla.......a pak se to objevilo v televizi!!!!!!!!!!Posuďte sami....Já o svém handicapu naprosto vím!!!!!
(jestli vám to nejede tak tady)

Simpsonuj se :D

30. října 2008 v 20:37
Naprosto úžasné stránky!!!! Vyplníte nějaké údaje (jako třeba barvu vlasů) a oni ti ukážou, jak bys vypadal/a jako postavička v Smpsonech!!!
------------www.simpsonizeme.com---------------------------

Holá, holá hej!

29. října 2008 v 20:03 About me
Můj život opět získal smysl! Má myš je zpět díky bratranci a jeho vědomostem z oblasti informatiky :-) Tímto se blog znovu zprovozňuje!!!
Whoooa!!

Opět já

10. října 2008 v 15:47 About me
Snažím se přemluvit otce, aby s tou proklatou myší něco podniknul, ale ten o compech ví ještě míň než já :D :D Ale zkusim přemluvit juliette, aby sem něco místo mě přidala (že jo), protože mě už začíná štvát, že jsou tu pořád nejaký oznámení :D JÁ CHCI OBRÁZKY!!! :D Tak nebudu se chovat labilně (což dokazuje velký počet smajlíků) a jdu se zodpovědně připravit na víkend (jídlo, jídlo, spánek, jídlo.......njn jsem lev :D)

Womanizer- Britney Spears

6. října 2008 v 17:50 | juliette |  About me
Tuhle pisnicku já juliette naprosto miluju :-)!! :D:D

Ahojky

2. října 2008 v 16:25 About me
Ještě pořád mi nefakčí myš a jsem úplně na hrušce. Cítím se jako matka, které onemocnělo dítě:D chudák moje malá myšička. Neozvala jsem se nehorázně dlouho a tak teď zkusím udělat článek i bez myši....za což doufám, že přinejmenšim dostanu Nobelovu cenu nebo zápis v Guinesově knize rekordů....nebo tak něco :-) AAAAA nejdou přidávat obrázky!