Leden 2009

Valentýn

31. ledna 2009 v 19:53 About me
Teď mě trklo, že někdy v únoru mám být Valentýn! (nevím přesně kdy, ale jsem si jistá, že je v únoru, jestli není, tak jsem se oficiálně zbláznila). Zajímalo by mě, jestli valentýnka jako příznivci oplzlých gest, přesládlých slovíček, plyšových medvídků, srdíček a zdrobnělin slavíte. Mě to už svou podstatou naprosto odpuzuje. Když jsem tak vyzvídala u známých, tak jim spíš než velké množství cukru vadilo, že to je americký svátek a mají radši "máj" (co ž je logičtější, protože březen je jarní a vychází z něj ta nechutná nálada, jakože se rodí srnečka Bambi).
Abych umírnila negativismus sršící z článku, přidávám "ňuňu srdíčko-přání"

Diplomky :-)

21. ledna 2009 v 18:40 About me
Super!! Díky!
Thank you!

Super diplom!!!

17. ledna 2009 v 22:25 About me
Tak jsem dostala úžasnej diplomek od juliette za bleskovku o Angelině Jolie, tak jsem udělala takovej mírnej vtípek ;-)

The Aristocats/ Everybody wants to be a cat

17. ledna 2009 v 22:00 Filmy/Seriály
Tak na zmírnění noirové atmosféry a taky protože miluju kočky, super písnička od disneyho, přirozeně :D
Každej chce bejt kočkou (pravda, pravda ;-))
.
.
.
já bych chtěla bejt kočka :D:D:D

Tak jo

17. ledna 2009 v 21:52 About me
Mám takový retro designe s Chicagem, mě se líbí, je to hodně přehledné, všechno je černé na bílém :-)

Chystá se designe

17. ledna 2009 v 20:10 About me
Táák, jelikož se s juliette opšt schodneme v barvách, rozhodla jsem se zase vytvořit new designe......přemýšlím jakou barvu jsem tu ještě neměla, ale asi vsadim na starou dobrou klasiku- černobílou. Teď ještě najít nějaké hezké černobílé fotky (nechci je do černobílé upravovat sama, pak to vypadá divně :D), přemýšlím o nějaké herečce (nechci tu mít zase Angie, ačkoliv má nejlepší černobílý...) Uvidíme, jak se to vyvine :-)

Ženské zbraně mohou být smrtelné :D

8. ledna 2009 v 14:39 Zajímavosti
Důkaz, že ženské zbraně mohou mužům doopravdy způsobit smrt :D

Juno

8. ledna 2009 v 14:10 Filmy/Seriály
Na tomhle jsem byla s matkou v kině a byla to doopravdy bomba!! Žádný na nervy brnkající hollywoodský trhák, nic přehnaně přehnaně dramatického, poučného, bla, bla, všechny ty otravné věci o které se snaží ti dacani, aby vydělali prachy. Fakt se mi to líbilo, bylo to vtipný, smutný, ale tak nějak nenuceně.


Juno

Komedie / Drama
USA / Kanada, 2007, 92 min


Režie: Jason Reitman
Hrají: Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner, Jason Bateman, J.K. Simmons, Allison Janney, Rainn Wilson, Olivia Thirlby, Emily Perkins

Juno (Ellen Page) je šestnáctiletá středoškolačka, která se potýká s nečekaným těhotenstvím. Otcem dítěte je další teenager Paulie (Michal Cera), kterého ovšem ona nepovažuje za svého přítele. Chce, aby všechno skončilo jako špatný sen, ale zjišťuje, že musí začít situaci řešit. Využije pomoci své nejlepší přítelkyně Leah (Olivia Thirlby) a uvažuje o Centru pro pomoc ženám, aby jí pomohlo s "rychlým potratem", jak tomu sama říká. Před klinikou ale potká svou kamarádku Su-Chin (Valerie Tian), která odmítá potraty a přesvědčí ji, aby svoje rozhodnutí změnila.

Juno nakonec spolu s Leah nachází v Penny Saver inzerát od Marka a Vanessy Loringových (Jason Bateman, Jennifer Garner), kteří zoufale touží po dítěti a právě zde začíná příběh mladičké dívky Juno a jejího dospívání.
Obrázky, zajímavosti, trailer v článku

Nejlepší písničky z Disneyovek

8. ledna 2009 v 13:42 Filmy/Seriály
Jelikož jsem naprostá pošahankyně do Disneyovek (já se na ně jako málá koukala místo na večerníčky, takže k nim mám sentimentální vztah), tak sem dám video na které jsem narazila na streamuo nej písničkách


Já teda s většinou nesouhlasim, ještě bych tam strkla Tarzana, everybody wants to be a cat z Aristokoček a ještě možná Knihu džunglí, třeba místo Aladina a Krásky a zvíře, ale tak já jsem posedlá a ono je těžký vybírat, že :-) Hlavně pravda s tou poslední větou, hned jak se odpoutám od počítače, tak jdu čučet na Lvího krále, protože to je nejlepší film na této planetě, jo ale pak ještě Pocahontas, Mulan, Bambi, Liška a pes........já jsem taaak infantilní!!!! (u posledních dvou bulim jak mimino, takže to odpadá, je tu matka... :D)

Oznámení (pozitivní,....pro někoho :D)

8. ledna 2009 v 13:24 About me
Takýe, jelikož jsem nešla do školy (nejsem nemocná, jen jsem včera měla něco přes 37 teplotu, tak mě máti nechala pro jistotu doma, abych mohla jít v pátek [jaká ironie, že]). Takže jsem se rozhodla, že si nudu budu vybíjet tady :D nevim, proč to píšu, asi se chci ospravedlnit, že nejdu do školy prakticky pro nic :D.........................
.........................................................ale když o tom přemýšlím........trochu mě škrábe v krku! (typický psychologický proces ospravedlňování :D)

Realita, realita

4. ledna 2009 v 19:33 About me
Dneska jsem se snažila svrhnout (:D) z nebeských výšin jistou osobu, která se zabouchla do Joa Jonase :D když teda napsala článek o tom, jak moc je o hezký, tak musim taky něčím přispět. Já se celebritami uspokojuju jenom v čistě vizuální rovině a neni to nic převratně úžasnho ani hezkýho (i když je pár ženiálních kunďáků), jinak mi tohle přijde naprosto zbytečný (klidně mě ukamenujte). Jinak mám stejný názor jako ona, většinou první koukám na vzhled, ale zdaleka není nejdůležitější atd. prostě typický kecy.
Zajímalo by mě, jakto vidí ostatní, která z nás je větší šílenec, co? :D

Photoshoot Anne Hathaway

4. ledna 2009 v 15:56 Celebrity
Tak jsem procházela různé photoshoty a tenhle se mi zalíbil, protože je z něj cíti léto!!! Já chci PRÁZDNINY (ne zimní, o těch vim, že končí, ale letní!! :D)

Celebrity v plavkách

2. ledna 2009 v 22:49 Celebrity
Takže, buď na zpravení, nebo zhoršení nálady (podle tělesné situace), sem dám celebrity v plavkách :D (když kliknete na fotku, zobrazí se vám jměno celebrity)


postava průměrná, ale je chudák bílá jako křída :D (hlavně, že je moc sympatická herečka)

Taylor Swift- Fearless

2. ledna 2009 v 22:13 About me
Takže, za tohle mě možná jistá osoba zavraždí, ale já jsem větší než juliette, takže to risknu :D:D

Mně se ta písnička líbí!!! Můžu ji poslouchat furt dokola, přestože nejsem žádná fanynka Taylor= neni mi moc sympatická (ale nic proti ní nemám! :D)


Řetězák

2. ledna 2009 v 22:05 About me
Měla bych být psychoanalytik, strašně mě totiž baví se analyzovat :D:D(proto tu ty řetězáky mám, jinak jim moc neholduju :D:D)

nejsem Madonna, takže ten řetězák mátek v článku (i v případě, že si to chce někdo zkopírovat))

Diplom za bleskovku

2. ledna 2009 v 21:33 About me
Tak tohle jsem dostala za bleskovku :)
Dík